Jak na reklamu

Opravdu dlouho jsem přemýšlela, jestli mám podnikat. Dlouhý čas jsem totiž chtěla pracovat v kosmetice anebo také prodávat krmiva pro zvířata, protože doma mám opravdu spoustu zvířat, jako například psy a kočky. A to je hlavně také kvůli tomu, že bydlím na vesnici, kde mám k dispozici opravdu velikou zahradu a mám velký dům. Můj dům je veliký čtyři plus jedna a každá místnost je opravdu hodně veliká, že by v každé místnosti šly udělat snad dvě části. Takže jsem si řekla, že bych si z jedné místnosti udělala nějakou prodejnu zvířecích potřeb a žrádla. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se na to vykašlala, protože by to byly opravdu vysoké vstupní finance.

Jsem denně na internetu.

A sice peníze mám, ale nechtěla jsem tolik utrácet, moc ráda šetřím peníze. Proto jsem se dohodla s přítelem, že budeme podnikat v tom, že budeme bez oba vést kadeřnictví. Protože oba dva jsme s přítelem kadeřníci. Samozřejmě, že jsme ale také chtěli mít nějakou skvělou reklamu. A náš společný přítel nám poradil, že bychom mohli mít reklamu na Pinterestu anebo na tiktoku.

Pracuji i home office.

Vy znáte vůbec Pinterest anebo víte, co je to tik tok? Pokud tohle víte, tak jste jistě mladší ročník, protože já jsem tohle donedávna ještě vůbec netušila, co to je. Takže jsem ráda, že už vím, kde se sdružuje opravdu nejvíce online lidi, protože kde opravdu hodně lidí a kde je vysoká online návštěvnost, tak to znamená, že tam také bude opravdu mnoho lidí a uvidí tak tím pádem více budoucích zájemců o vaši reklamu či služby. A vždycky, když jde vidět reklama, tak je opravdu vysoká pravděpodobnost, že se někdo na vaši reklamu chytí a jistě navštíví vaši firmu anebo bude mít zájem o vaše produkty či dalších služby. Také nezapomeňte na PPC reklamy na tik toku nebo také už velmi oblíbené PPC reklamy na pinterest, což je velmi populární. A PPC reklamu na tik tok mám již rozdělanou.