Klid v životě

Každý člověk anebo skupina lidí má svůj životní styl. Abych pravdu řekla, tak já jsem vždycky žila takový opravdu pečlivý a poctivý životní styl. Protože opravdu nerada jím nezdravé věci. Protože moji prarodiče oba dva zemřeli na vysoký krevní tlak a také ještě babička měla cukrovku a dědeček z také. Takže jsem si řekla, že než abych měla tyto zlé civilizační problémy, tak raději změním svůj životní styl a nebudu do sebe cpát cukr nebo moc tučná jídla. Samozřejmě, že tyto nemoci jsou také někdy dědičné, protože moje máma zdědila opravdu vysoký krevní tlak.

Mám ráda dobré lidi.

Vysokým tlakem moje máma už trpěla, když jí bylo necelých třicet let. A tohle vážně bylo zděděné, protože moje máma opravdu žila velmi zdravý životní styl a já jsem nechápala, jak se tohle může vůbec stát. Naše maminka právě od mládí žila velice zdravě, takže opravdu nechápu, jak se takový člověk, který se zdravě stravuje, může tak moc trpět na vysoký krevní tlak. A jsem opravdu ráda, že moje maminka nemá cukrovku. Ale nejhorší na tom je, že i když můj otec také žije docela zdravý životní styl, tak má také cukrovku. Docela mě to zaráží, protože já se také bojím, že onemocním nějakou touto civilizační chorobou.

Mám ráda pohodu.

I když se snažím, aby můj život a životní styl byl opravdu perfektní a co nejlepší, tak také samozřejmě pečlivě a pravidelně sportuji, protože já mám za to, že když pravidelně člověk sportuje, tak to utužuje jeho zdraví a také zlepšuje jeho imunitu. Klidně se můžete zeptat kohokoliv, že sport opravdu člověka krásně uklidní a také ho navodí na pozitivní energii. Uvidíte sami, co všechno s vámi sport a také zdravotní životní styl dokáže. Věřím, že budete opravdu moc spokojení. A jak jste na tom vy se svým životním stylem? Řídíte se nějakým mottem nebo si žijete tak, jak se vám zrovna chce? Vím, že nic není jednoduché, ale když se člověk snaží , tak jde asi všechno.