Kratom

Kratom neboli lépe řečeno mitragyna speciosa, je tropický strom z čeledi kávovníkovitých. Mitragyna speciosa pochází z jihovýchodní Asie. Kratom obsahuje pře čtyřicet alkaloidů, některé z nich mají stimulační a opioidní účinky. Složení kratomu a celkové pochopení kratomu, je docela složité. Uživatelé kratomu, říkají, že kratom je dobrý při léčbě závislosti na opiátech, jako například od heroinu, či morfinu, Kratom funguje jako prostředek http://hobby.idnes.cz/navod-na-prirodni-pripravek-na-myti-nadobi-fjz-/hobby-domov.aspx%3Fc%3DA170131_102049_hobby-domov_mce pro odvykání. Hlavní účinnou složkou kratomu je mitragynin a mitraphyllin. Počet alakloidu záleží také na umístění stromu, takže když jsou stromy pěstovány právě v jihovýchodní Asii, kde doroste do vysokých výšek, tak to je lepší, než když se tento strom pěstuje jinde.

Kratom prášek v misce

Kratom uplatňuje své účinky vazbou na opioidní receptory. Jaké jsou účinky kratomu? Kratom má hodně účinků, u každého jednice to může být jiné, ale obecně platí, že fyzikální účinky jsou: stimulace a sedace, fyzická euforie, úleva od bolesti, potlačení kašle, nevolnost, zvýšené pocení, svědění, žaludeční křeče, snížené libido. A kognitivní efekty jsou: potlačení úzkosti, kognitivní euforie, snová potenciace, zvýšené ocenění hudby, posílení soustředění, zvýšená motivace, ospalost, zrychlené myšlení a podrážděnost. U kratomu rozlišujeme také druhy, rozlišujeme je na tři základní a to jsou: zelený kratom, červený kratom a bílý kratom.

listy kratomu

Dále se kratom rozlišuje na další poddruhy jako je například: Super Green, White Maeng Da, Red Maeng Da, Gold Maeng Da, White super, Green Jongkong a mnoho dalších. Každý z těchto druhů má odlišné účinky, ale ty základní účinky jsou u všech stejné, to záleží na tom, jakou dávku kratomu si dáte, protože pokud si dáte kratom do pěti gramů, tak bude mít spíše stimulační účinky, ale když si dáte nad pět gramů tak účinky budou více opioidní. Pokud si chcete pořídit kvalitní kratom super green Kratompower.cz na našem webu.