Káva přímo z plantáže

Chcete si dát dobrou kávu?
Káva je velice rozšířený nápoj, který pijeme tak nějak pravidelně. Dáváme si ho během celého dne a pomáhá nám udržet se vzhůru. Díky kávě se zbavíme stresu a prožijeme hezké chvíle s našimi nejbližšími. Někdy nám nezbývá nic jiného než si na kávu někam zajít. Obvykle v takových případech volíme stánky nebo automaty, ale taková káva není příliš chutná a je plná cukru.

hrnek kávy

Jak poznat kvalitní kávu?
Především místem nákupu. Sice si můžete koupit kávu i ve světoznámé řetězci, ale ani jejich pražená káva není zrovna nejkvalitnější. Skutečně skvělou kávu si můžete koupit v pražírně. Právě sem proudí sklizená káva, která čeká na upražení. Díky způsobu pražení a druhu kávy si můžete vychutnat jedinečnou chuť, která vám na jazyku zůstane i dlouho po vypití kávy.
Nemusíte být zrovna kávový znalec, abyste si mohli dát dobrou a kvalitní kávu. Koupíte ji v každém městě, kde se nějaká pražírna nachází. Vyplatí se do ní investovat, protože chuť je úplně jiná než chuť kávy ze supermarketu.

káva mletá

Taková káva je většinou mletá a zavřená v obalu, a může být v obchodě i několik měsíců než se dostane k vám do hrnku. Proto taková káva nikdy nebude tak dobrá tak jako ta z pražírny. Po upražení se čerstvá káva většinou velice rychle prodá, a tak si můžete dopřát nejlepší světovou kávu i u vás doma. Můžete si ji koupit buď osobně v pražírně a nebo na internetu. Skvělou volbou je gurmánský výběr COSTA RICA 1kg Thecoffee.cz. Rozhodně se nemusíte bát toho, že jde o kilové balení. Dlouho vám totiž nevydrží. Budete ji připravovat denně nejen sobě ale i svým přátelům a rodině, protože jde o kávu s bohatým aromatem a krémovou chutí. Zamilujete si ji na první doušek. Neutrácejte peníze za nekvalitní kávu, která vám stejně nic nedá. Nejlepší je požitek z kávy, a ten si u té levné nevychutnáte. Jen se po ní zapráší.