Kultura je zábava

Máte rádi kulturu stejně jako já? Pokud ano, tak je to prima. Protože co jsem dělala takový průzkum na internetu, taky jsem zjistila, že opravdu mnoho lidí vůbec nemá rádo kulturu. To sice nepřímo, že by to neměli rádi, ale tady jde spíše o to, že nějak lidé zapomínají na kulturu, protože jsem zjistila, že jdou raději třeba domů, kde si pustí na velké televizi nějaký skvělý film. Vezmou si k tomu brambůrky nebo něco dobrého k snědku a potom se s přáteli dívají takhle doma na filmy. A já chápu, že je to levnější, protože třeba kino a tak podobně vyjde na opravdu hodně peněz.

Kino je zábava.

Sama já jsem si říkala, že ani nevím, co bych dělala já, kdybych třeba potřebovala ušetřit nějaké peníze, jestli bych také obětovala zábavu v kultuře, než abych třeba obětovala nějaké jídlo, jenomže já jsem velký jedlík. Ale nemyslete si, že jím nezdravá jídla. Tohle tedy vůbec ne. A dávám si záležet, jak na své postavě, tak také na jídelníčku. A navíc mám dvě malé děti, takže chci, aby moje děti měly také ze mě příklad. A proto také často sportuji a jím zdravě. A také chodím za kulturou. A své děti učím kultuře taky. A s dětmi chodíme alespoň pětkrát za rok do kina a alespoň dvakrát za rok do divadla.

Mám ráda popcorn v kině.

Myslím si, že také když jsou ve městě dělány kulturní akce, tak je výhodné na to chodit včas, aby se malé děti učily, že kultura je zábavná pro všechny, protože čím více lidí bude chodit na kulturu, tak tím více bude zábavná a zajímavá. A jak to máte s kulturou vy? Já mám dvě babičky. Jedna je taková velká dáma, která chodí opravdu pravidelně do divadel a miluje kulturu. Zatímco moje druhá babička z vesnice. Tak ta má ráda jenom přírodu a okolí. Je to zvláštní, jak mnoho lidí má odlišný názor na svět a na kulturu. I když obě babičky se rády dívají na filmy, tak jen jedna chodí pravidelně do kina.