Někdy je člověku lépe bez lásky

Jsou lidé, kterým je kolikrát opravdu lépe bez lásky. Najdou se ti, kteří lásku nevidí v pozitivním duchu a jsou rádi za to, že jsou sami.

Proč se člověk rozhodne pro život bez jakékoliv lásky? Může to být tím, že člověk má pocit, že když někdo s někým chodí, vždy je to o tom, že ten druhý někoho zklame a dopadá to tak, že ve výsledku jsou z toho smutní oba. Jsou lidé, kteří něco takového nechtějí zažít a rozhodně bychom pro takové lidi měli mít pochopení. Neexistuje jich totiž málo.

Je jasné, že se najde spousta lidí a to zejména z rodiny, kteří se budou daného člověka ptát, proč někoho s kým by byl šťastný, nemá. Je pochopitelné, že člověk kolikrát neví, jak na něco takového odpovědět, protože vysvětlovat starým tetičkám cokoliv a to včetně něčeho takového, opravdu není snadné.

samotná žena

Starší lidé dnes nechápou, že dnešní svět je jiný, než byl za jejich mládí a je to dnes hlavně o tom, že mladí si kolikrát chtějí někoho najít až kolem 30 let věku a třeba až kolem 33 let mít první dítě. Něco takového bylo kdysi jen velice vyjímečné, protože lidé měli děti už kolem 20 let. Dnes je pro mnohé nepředstavitelné, že by měli dítě už ve 20 letech.

Doba se mění a pokud si dnes člověk řekne, že chce žít bez lásky, mělo by tomu tak být. Je to rozhodnutí daného člověka a rozhodně se nehodí, aby mu do něčeho takového někdo mluvil a to zejména starší lidé, kterým pořád nedochází, že to dnes chodí zcela jinak.

sedící žena

Někdy opravdu nemá smysl druhým vysvětlovat, proč jste se rozhodli zůstat sami. Někdy je to skutečně to nejlepší, co můžete udělat, pokud to tak cítíte. Někteří lidé velmi špatně snášejí zklamání z druhých nebo podvody od druhých. Člověk se tedy nemůže divit, když se daný člověk rozhodne tak, jak se rozhodne. Je potřeba respektovat rozhodnutí druhých, protože bez toho si s daným člověkem rozhodně nebudete rozumět a to, i když byste chtěli.