Chránit sebe i své blízké

V roce 2020 celý svět čelil nové nemoci. Koronavirus si nevybíral a onemocněly jím lidé všech věkových kategorií. Někomu způsobil jen lehké onemocnění horních dýchacích cest, další měli vážný průběh a mnoho lidí jej bohužel nepřežilo. Nikdy nelze s jistotou přesně říct, jak bude koronavirus probíhat. Proto je vždycky lepší prevence. Protože šlo o novou nemoc, u které nikdo nevěděl jak se šíří mezi lidmi a dokonce ani jak ji léčit, musely státy na celém světě rychle přijít s nápadem, jak rychle a efektivně ochránit před nákazou a možnými fatálními následky co nevětší počet lidí.

covid testy

Zákazy všude
Protože šlo o novou nemoc, nikdo pořádně nevěděl, co nás čeká. Proto se světem šířila řešení jako zavírání podniků, služeb a dokonce i obchodů kromě lékáren a potravin. Lidé nakonec pomalu nemohli ani do práce, pokud si nebyli 100% jistí, že nejsou nemocní. Takové zjistí bylo možní jen na základě provedení PCR testu, který byl pro mnoho lidé velmi bolestivý. Na jeho výsledek se čekalo několik dní, byl jen na objednání a pojišťovny platily jen minimum testů. Takže se musel najít způsob, jak testovat rychleji a levněji.

nemoc koronavirus

Řešením se staly antigenní testy, které se daly koupit volně k prodeji nejen v lékárnách, ale i v běžných obchodech. Každý se musel povinně testovat před příchodem do práce, a dokonce i před návštěvou blízkých ve zdravotnických zařízeních a domech s pečovatelskou službou. Koronavirus stále existuje a jeho hrozba je i dnes reálná. Pokud chcete mít jistotu, že nejste nakažení touto nemocí, provádějte si pravidelně testy. Antigenní testy – prodej Covidexpert.cz stále probíhá a každý, kdo chce ít jistotu že neohrozí svoje nejbližší nemocí, by si je měl provádět i dnes. Testy jsou jednoduché na používání, testování nebolí, a výsledek testu uvidíte za chvilku. Testy jsou velmi přesné, takže na jejich výsledek je spoleh.